Epitaph
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Epitaph

Game:World of Warcraft Realm: Drak'thul EU
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Smrták Hunter

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Smrták
Lord
Lord



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 09. 09
Age : 37

Smrták Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Smrták Hunter   Smrták Hunter Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 1:43 am

Bohužel sem nenašel návod na přihlášku ,tak sem si udělal svou Very Happy
Jméno charakteru, class a level? Smrták,Hunter,lvl 80
Kolik ti je let a odkud jsi? 22 Liberec ale těd ve čtvrtek se nastálo stěhuji do Prahy
Hraješ za svůj charakter sám, nebo více lidí? Proč? ano sám a to už pěkně dlouho
Jak často hraješ a můžeš hrát? Můžeš hrát od 19:00 do 00:00 v pracovní dny? Hraji těd denně a hodlám v tom pokračovat jen ve 4:00 stávám a budz vstávat do práce tak bych to moc přes tu půlnoc lámat nechtěl Very Happy
Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech? Zájmy přítelkyně.Italské vozy Alfa romeo a Lancia a tak normálně kámoší někdy hospa atd ,,, sport WoW přece Very Happy a pracovní doba od 4:30-13:00 bounce
Jaké máš nyní vybavení (nejlepší je odkaz na profil v armory)? no vybavení nic moc dělám co můžu těd sem měl chvíli pauzu 4 měsíce mě hra nudila jelikož po datači sme s guildou měly naxx nafarmení za měsíc a nebylo co pořádně dělat :-( link na armory :
: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Smrt%C3%A1k
Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build MAIN (popř. proč)? Sv 0/16/45 zkoušel sem několik variant a tahle mi sedla nejvíce
ak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build OFFSPEC - pokud maš (jaky)? Bm 55/16 nej build na farmení i na pvp dá slušnou dps i když po nerfu Sad škoda slov ale na q a farmeni třeba schola paráda
Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil? Ano a vlastně pořád sem jsem na dt nový teprve od soboty jsem si změnil frakci více jak 4 roky sem hrál alianci pak vysvětlím je to na dlouhé povídaní ale ali už mě přestala bavit po těch letecha spoustu znamích začalo zase hrát jako dříve ale na dt na hordě tak při možnosti změnit frakci sem si vybral postavu která mě nejvíce bavila a baví už pěkně dlouho a huntera trpoše změnil na orca a transfernul s burning blade sem na Dt
Very Happy joa k té guildě sem v guilde hunters worgens ale není to podle mích přesdtav pár lidí je tu fajn Awne atd holy palat by šel urco semnou ale prostě ja bych chtěl zase raidovat a to mi současná guilda nemuže nabídnout a s pugem se mi neche chodit :-( proto se hlasím i k vám new guilda a mohl bych pro ní neco udělat a zase raidovat.
Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Ventrilo (Max. ve verzi 2.1.4! ) a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém? tak sem dost ukecaná povaha a mikrák mám Very Happy
Proč chceš joinout Epitaph a co od toho očekáváš? nové přátele srazík prdelky eventy raidy prostě vše co jde
Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem (WotLK, TBC a před-TBC)? Jaké? pre -tbc cleared vše mimo naxu ,Tbc vše mimo swp a Wotlk no naxx 10/25,os 10/25 uld 10/25 ne s hunterem stím sem jen vypichoval na pár bosech tod vše když se zeptáte proč sem nenapsal malygose byl sem na něm jen s healem a to jednou Sad ale jak říkám main je těd hunter už prostě heal nechci už toho mám plní kecky Very Happy
Jaké máš připojení a HW? Mohl by nastat v tomto bodu u tebe problém? s neetn np ale s pc no mám horší grafiku tak musim jed na low detaily ale to casem poladím cca měsic
Tak to asi bude vše doufám ,že vás přihláškou uplně neunudím nebyl tady vzor tak sem si ho udělal tak uvidím vase vyjádření bb all
Návrat nahoru Goto down
Rewelus

Rewelus


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 14. 09. 09

Smrták Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrták Hunter   Smrták Hunter Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 10:15 am

S timto transferem sme na tom podobne i kdyz hraju o rok dele. Tvou prihlasku zhledavam velice pusobivou a odpovidajici az budes ve hre vyhledej si nekoho z vedeni a pisni si o inv.
Návrat nahoru Goto down
Booner
BoonerHead
BoonerHead
Booner


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 13. 09. 09
Location : Blatnica City

Smrták Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrták Hunter   Smrták Hunter Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 6:16 pm

1. Sry ze tu neni formular na prihlasky, nejak jsem na to zapomel
2. Berem :-D
Návrat nahoru Goto down
https://epitaph.forumczech.com
Sponsored content





Smrták Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrták Hunter   Smrták Hunter Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smrták Hunter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Epitaph :: Recruitment /Přihlášky :: Schváleno-
Přejdi na: